Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czas między "Wojna rozpocznie się za kilka sekund" a "Wojna się rozpoczeła"


Tenma

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lord Loginus
Opublikowano

To jest 5 sekund od "Wojna rozpocznie się za kilka sekund" a "Wojna się rozpoczęła"

Opublikowano

Witam, mam pytanie do was, graczy. Czy kiedykolwiek widzieliście na jakimkolwiek serwerze, nie ważne czy global czy priv, by ten czas był chociaz troszkę dłuzszy niz 3-5 sekund ?

Nie ja jeszcze się z tym nie spotkałem i chyba nigdzie nic takiego nie ma.
Gość Lord Loginus
Opublikowano

ale teraz już tylko 5 sek :-)))no chyba, że jest naprawdę dużo wojen to może wtedy czeka się do 8 sek.

Opublikowano

Hmmm. Zawsze zastanawiałem się jak to jest. Na Polskim globalu (nie wiem jak teraz) kiedyś można było podobno obstawiać wojnę gildii. Oczywiście, to było chyba coś źle przetłumaczone, ponieważ NPC zawsze odpowiadał, że nie ma teraz żadnej wojny - próbowałem to zrobić właśnie podczas tego czasu, który był po zaakceptowaniu owej ;p

Opublikowano

WIDZIAŁEM! Na wielu serwerach było zbugowane, i czekało sie na wojne nawet 20h, nie jesteś pierwszy

 

skoro to było zbugowane to o ci chodzi ? lol

 

Hmmm. Zawsze zastanawiałem się jak to jest. Na Polskim globalu (nie wiem jak teraz) kiedyś można było podobno obstawiać wojnę gildii. Oczywiście, to było chyba coś źle przetłumaczone, ponieważ NPC zawsze odpowiadał, że nie ma teraz żadnej wojny - próbowałem to zrobić właśnie podczas tego czasu, który był po zaakceptowaniu owej ;p

 

No bo to tak działa. Możesz obstawiać miezy tymi komunikatami, ja to wydłużyłem i obstawianie działa normalnie :D

sygna.png
Opublikowano
WIDZIAŁEM! Na wielu serwerach było zbugowane, i czekało sie na wojne nawet 20h, nie jesteś pierwszy

nigdy w życiu czegoś takiego nie było i nie będzie... W 2009 r nie czekało się min tylko 30 sec

:)

W GRZE NICK JERNEY LUB JOHNMCCLANE

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...